مجموعه کتاب‌های عمومی

مجموعه کتاب در زمینه فضای مجازی پاک

پروژه: صیانت از کودکان و خانواده در اینترنت

به سفارش: معاونت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات 

با همکاری: پلیس فتا فراجا

آشنا کردن کودکان، جوانان، مربيان و والدین آنان با ابعاد مختلف مزايا و معايب استفاده از اينترنت و فضاي مجازي و خطرات موجود در سر راه آنان از نيازهاي ضروري نسل امروز مي‌باشد. برگزاري دوره‌هاي آموزشي در مدارس به منظور بالا بردن سطح آگاهي جوانان و نوجوانان امري ضروري به نظر مي‌رسد.در کتابهای موجودتلاش شده است با تهیه محتوا در این خصوص استفاده آگاهانه از اینترنت و فضای مجازی را ترغیب نموده و تهدیدات این فضا را برای مخاطبین روشن نماید.

مجموعه کتابهای راه مهندسی

پروژه: تولید محتوای مجموعه کتاب‌های راه مهندسی

به سفارش: سازمان بسیج دانشجویی

در این پروژه تلاش شده است تا با استفاده از مصاحبه با اساتید و صنعتگران رشته های مختلف، دانشجویان جدیدالورود مهندسی با رشته‌های انتخابی خود، افق و کاربرد آن در صنعت و ایجاد انگیزه و دغدغه در آنها آشنا نمایند. 

کتاب مجموعه پوستر سبک زندگی در فضای مجازی

پروژه: تهیه محتوا برای فعالیت‌های پیشگیرانه سایبری پلیس فتا

به سفارش:معاونت پیشگیری پلیس فتا فراجا

به منظور آشنایی بیشتر گروه‌های سنی مختلف با نکات لازم برای عملکرد بهتر و استفاده بهینه‌تر از فضای مجازی یک مجموعه پوستر طراحی شده است. این پوسترها در کتاب حاضر جمع آوری شده اند.

مجموعه دو جلدی کتابهای داستان براساس پرونده‌های واقعی پلیس فتا

پروژه: تهیه محتوا برای فعالیت‌های پیشگیرانه سایبری پلیس فتا

به سفارش: معاونت پیشگیری پلیس فتا فراجا

داستانهای کوتاه سایبری راهی آسان و اثرگذار بر روی افراد جامعه است تا بتوانند با مزایا و تهدیدات فضای سایبری آشنا شوند. کتاب حاضر یک مجموعه دو جلدی است که تلاش شده است با استفاده از پرونده‌های موجود در پلیس فتا مزایا و تهدیدات را برای مخاطب ملموس‌تر نماید.

کتاب مجموعه پوستر سبک زندگی در فضای مجازی به زبان انگلیسی

پروژه: تهیه محتوا برای فعالیت‌های پیشگیرانه سایبری پلیس فتا

به سفارش: معاونت پیشگیری پلیس فتا فراجا

به منظور آشنایی بیشتر گروه‌های سنی مختلف با نکات لازم برای عملکرد بهتر و استفاده بهینه‌تر از فضای مجازی یک مجموعه پوستر طراحی شده است. در کتاب حاضر این پوسترها به زبان انگلیسی ترجمه شده و برای استفاده در پلیس اینترپل در نظر گرفته شده است.