درباره‌ی ما

شرکت رهاورد پژوهش ارتباطات از جمله شرکتهای تخصصی فعال در حوزه فناوری اطلاعات است که با اتکا به متخصصان توانمند و متعهد داخلی و با به کارگیری تجربه‌های جهانی، خدمات کاربردی را در این زمینه ارائه می کند.

ارزش ها

ارزشهای کلیدی این شرکت پاسخ‌گویی و مسئولیت پذیری در قبال مشتریان و شرکای تجاری، توجه به کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده، توانمندسازی کارکنان و به‌روز رسانی دانش آنان، کسب تجربه در زمینه‌های نوین و … می باشد. شرکت رهاورد پژوهش ارتباطات با تکیه بر یک دهه فعالیت در حوزه مخابرات و فناوری اطلاعات و پس از ارائه پروژه‌های موفق در این حوزه، بخش دیگری از فعالیت‌های خود را در زمینه تولید محتوا ادامه داده و همواره توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

حوزه فعالیت

 
فعالیتهای این شرکت در سه حوزه مخابرات، نرم افزار و تولید محتوا صورت می گیرد و انواع مشتریان از مشتریان دولتی و حاکمیتی تا مشتریان خرد و نهایی را پوشش می دهد.

شرکت رهاورد پژوهش ارتباطات با تکیه بر یک دهه فعالیت در حوزه مخابرات و فناوری اطلاعات و پس از ارائه پروژه‌های موفق در این حوزه، بخش دیگری از فعالیت‌های خود را در زمینه تولید محتوا ادامه داده و همواره توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

رتبه بندی

این شرکت دارای رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک در زمینه “مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات” و “تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری” است.